Sütiket használunk a tartalmak és hirdetések személyre szabásához, közösségi funkciók biztosításához, valamint weboldalforgalmunk elemzéséhez. Ezenkívül közösségi média-, hirdető- és elemező partnereinkkel megosztjuk az Ön weboldalhasználatra vonatkozó adatait, akik kombinálhatják az adatokat más olyan adatokkal, amelyeket Ön adott meg számukra vagy az Ön által használt más szolgáltatásokból gyűjtöttek. Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.
Termékek Menü

Coldrex MaxGrip mentol és erdei gyüm.ízű por bels. 10x

Ár:
2.755 Ft (2.624 Ft + ÁFA)
Cikkszám: 0031002362766
Várható szállítás: 2021. június 18.
Elérhetőség: Előrendelhető

A Coldrex MaxGrip mentol és erdei gyümölcs nem okoz álmosságot.

Hatékonyan enyhíti a megfázás és influenza tüneteit felnőttek és 12 év feletti gyermekek esetében. Három aktív hatóanyagot tartalmaz:

  • Paracetamol – enyhíti a fájdalmat és csökkenti a lázat
  • Fenilefrin-hidroklorid – szabaddá teszi a náthásan eldugult orrot illetve az orrmelléküregeket és könnyíti a légzést
  • C-vitamin – segít pótolni a megfázás és influenza során fellépő C-vitamin hiányt

Összetétel: Tasakonként 1000 mg paracetamolt, 70 mg aszkorbinsavat (C-vitamin) és 10 mg fenilefrin-hidrokloridot tartalmaz.

Figyelmeztetések!

  • Egyéb paracetamol-tartalmú, pangás csökkentő vagy megfázás és influenza kezelésére szolgáló készítményekkel együtt nem alkalmazható.
  • Mindig olvassa el a termék betegtájékoztatóját.
Átlagos értékelés: Nem értékelt

Paraméterek

A kockázatokról és a mellékhatásokról olvassa el a betegtájékoztatót, vagy kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét.

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Hasonló termékek

Cikkszám: 0031002315397
Raktáron
2.690 Ft
Cikkszám: 0031002027511
Raktáron
2.650 Ft
Cikkszám: 8880000259880
Raktáron
3.175 Ft
Cikkszám: 9990000031030
Raktáron
2.550 Ft
Cikkszám: 0031002316189
Raktáron
2.535 Ft
Cikkszám: 5990538724774
Raktáron
2.515 Ft
Cikkszám: 0031002032713
Raktáron
2.495 Ft
Cikkszám: 0031002300089
Raktáron
3.050 Ft 2.287 Ft
Cikkszám: 0031002359773
Raktáron
2.435 Ft